MENEMEN FK’yı Menemen’deki tüm kurumlar ve halkımızla omuz omuza vererek ileriye taşımayı hedefleyen yönetimimiz, bugün çok önemli bir zirveye konuk oldu. Başkanımız Bahri Ekmekçioğlu ve Ekmas Sportif Faaliyetler İcra Kurulu Başkanı (CEO) Barış Orhunbilge’nin temsil ettiği toplantı Esnaflar Odası’nda gerçekleşti. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hilmi Kurtoğlu’nun ev sahipliğindeki zirveye Muhtarlar Odası Başkanı Nevzat Güven, Esnaflar Odası Başkanı Ziya Demir, Menemen Ticaret Odası Başkan Vekili Mustafa Nazlıgil, Sanatkarlar Odası Başkanı Lütfi Tosyalı, Ziraat Odası Başkan Vekili Yücel Altıntaş, Menemen TARİŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı, Menemen İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Alev, Başkomiser Tayyibe Afgün, Komiser Fethi Özgenç ve Savaş Bulut katıldı.

Başkanımız Bahri Ekmekçioğlu, hem Ekmas Ailesi’nin yeni üyesi Ekmas Sportif Faaliyetler hakkında bilgiler aktarırken, projelerimizi ve hedeflerimizi açıkladı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Ekmekçioğlu “Menemen hem ilçe hem de kulüp olarak çok daha iyi konumda olmalı. Omuz omuza verirsek başarırız. Menemen FK’ya çok değer veriyor ve bu değeri her şartta sizlerle paylaşmak istiyoruz” dedi.

Katılımcılar da bilgilendirme için Başkanımız Bahri Ekmekçioğlu’na teşekkür ederken birebir ziyaretlerle yepyeni projelerin hayata geçebileceğini ifade ettiler.