Ekmas Sportif Faaliyetler A.Ş.  30 yıllık geçmişe sahip Ekmas Group şirketleri arasında yer alır. İzmir merkezli olan Ekmas Group, Türkiye’nin dört bir yanında İnsan yaşamına değer katmayı amaçlarken, benzersiz işlere imza atmayı temel hedefi olarak belirlemekte, sanayi, inşaat, mühendislik, otomotiv, turizm, spor ve hizmet sektörlerinde ortaya koyduğu yüksek kalite standartları ile sürekli büyümeyi, büyürken ise kentine, ülkesine ve dünyaya katkı sunmaktadır.

15’ten fazla sektörde hizmet gösteren 12 farklı şirketi bünyesinde barındıran EKMAS Group, 500’e yakın çalışanı ile bu alanlarda yürüttüğü prestijli projeler ve iş ortaklıkları sayesinde sürekli büyümeyi, büyürken de Türkiye’nin gelişimine katkı sağlamayı ana hedefi olarak belirlemektedir.

EKMEKÇİOĞLU Ailesi’nin markası olan EKMAS Group, faaliyet gösterdiği tüm bu alanlarda kalite standartlarını takip ederken, bunları daha üst seviyelere taşımayı alışkanlık haline getirmiştir.

EKMAS Group, bünyesinde faaliyet gösteren tüm şirketler; kaynakları doğru yer ve zamanda, yeterli miktarda kullanarak sürdürülebilir, insani değerler ile doğaya saygılı, uluslararası standartlarda ve müşteri memnuniyeti odaklı projeler üretmektedir.

Ekmekçioğlu Ailesi ve Ekmas Sportif Faaliyetler A.Ş., Ekmas Yapı, A Yangın, Ekmas Egem Otomotiv, Reo Mühendislik, Reo Lift, Reo Medya, Ekmas Sigorta A.Ş., Ekmas Oto Aksesuar A.Ş., Ekmas Spor, Ekmas Ege Spor ve Ekmas Turizm şirketlerini bünyesinde barındırıyor.

Menemen Futbol Kulübü’nü şirketleştirerek spor dünyasına ilk adımını atan Ekmas Sportif Faaliyetler A.Ş., Bergama Futbol Kulübü hisselerinin de sahibidir.